ministerský rada oddělení stížností a kontrol Vězeňské služby a Probační a media

Pracovní místo ( ministerský rada oddělení stížností a kontrol Vězeňské služby a Probační a media ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplní na tomto služebním místě je zejména vyřizování stížností, oznámení, petic a podnětů směřujících proti Vězeňské službě nebo Probační a mediační službě, příprava koncepčních a metodických materiálů k činnosti uvedených služeb a jejich vzájemné koordinaci, kontrola Vězeňské služby (s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Izolatér Volné místo pro izolatér lokalitu Benešov.
SLÁDEK GROUP, a.s. Benešov, Inzerováno včera

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5T - MKD ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5T - místo výkonu: Králův Dvůr. Upřesňující informace: mezinárodní kamionová doprava. Požadavky: pracovitost, samostatnost, zodpovědnost. Zaměstnanecké výhody:13. a 14. plat, od nástupu plná mzda, stravenky. Kontakt: ...
elkawe s.r.o. Králův Dvůr, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK AUTOMECHANIK - místo výkonu: Králův Dvůr. Požadavky: pracovitost, samostatnost, zodpovědnost. Zaměstnanecké výhody:13. a 14. plat, od nástupu plná mzda, stravenky. Kontakt: životopis zaslat na e-mail: solc@elkawe.cz Volné místo automechanik pro ...