MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI

ministerský rada oddělení stížností a kontrol Vězeňské služby a Probační a media

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplní na tomto služebním místě je zejména vyřizování stížností, oznámení, petic a podnětů směřujících proti Vězeňské službě nebo Probační a mediační službě, příprava koncepčních a metodických materiálů k činnosti uvedených služeb a jejich vzájemné koordinaci, kontrola Vězeňské služby (s výjimkou kontroly finanční) a dohled nad činností Probační a mediační služby.
Volné místo ministerský rada oddělení stížností a kontrol vězeňské služby a probační a mediační služby pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ministerský rada oddělení stížností a kontrol Vězeňské služby a Probační a media

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Ulice: Vyšehradská 424
Město: Praha
PSČ: 128 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Krpálková
E-mail: Ing. Jana Krpálková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI