Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ministerský rada oddělení stížností a kontrol Vězeňské služby a Probační a media

Pracovní místo ( ministerský rada oddělení stížností a kontrol Vězeňské služby a Probační a media ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplní na tomto služebním místě je zejména vyřizování stížností, oznámení, petic a podnětů směřujících proti Vězeňské službě nebo Probační a mediační službě, příprava koncepčních a metodických materiálů k činnosti uvedených služeb a jejich vzájemné koordinaci, kontrola Vězeňské služby (s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

pracovníci v sociálních službách Pracoviště: Benešov kurs pracovníka v sociálních službách zajistí zaměstnavatel do 18 měs. od nástupu, čistý RT, sociální cítění, příspěvek na stravování, pracovní oblečení a další vzdělávání, odměny. Volné místo pracovníci v sociálních službách pro ...
Domov seniorů Benešov, poskytovatel sociálních služeb Benešov, Inzerováno včera

vedoucí dětského letního tábora Pracoviště: Benice volejte mezi 9. - 17. hod., bezúhonnost, praxe s dětmi vítána, pedagogické vzdělání podmínkou. Příjemné prostředí v přírodě. Volné místo vedoucí dětského letního tábora pro lokalitu Chrášťany.
Barokní statek Benice s.r.o Chrášťany, Inzerováno včera

řidič nákl. automobilu MAN Jízdy pouze po Středočeském kraji. Obědy zdarma. Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Volné místo řidič nákl. automobilu man pro lokalitu Načeradec.
STATEK NOVOTINKY s.r.o. Načeradec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit