Vedoucí skladu

  • Staré Město

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel kvalitních biopotravin, s přesahem na mezinárodní trhy. Rozvíjíme ekologické zemědělství, vracíme tradiční plodiny do životů lidí. Obsazujeme pozici Vedoucí skladu:

Náplň práce:
- zajištění chodu střediska vč. expedice (příjem, vychystání objednávek, výdej),
- správa etiket, podíl na BOZP a PO,
- hospodaření střediska, řízení a motivace týmu

Jaká/ý jste:
- organizační schopnosti, myšlení v souvislostech,
- zkušenosti z prostředí provozu a vedením týmu,
- chuť dotvářet s námi procesy,
- přirozená autorita, spravedlivý šéf.

Nabízíme podporu a možnost rozvoje Vašeho potenciálu, smysluplné poslání, otevřený přístup, škálu benefitů a taky poctivost, odbornost a spolehlivost. Místo výkonu: Staré Město p/Sněžníkem.
Pozn.: mzdové údaje jsou orientační a jsou předmětem výběrového řízení.

Více na www.probio.cz/o-nas/kariera
Životopis a průvodní dopis pošlete na personalni@probio.cz
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Staré Město.