personalista, mzdová účetní

  • Třeboň

Pracovní místo ( personalista, mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání; praxi alespoň 3 roky v oblasti pracovně právní, v oblasti mzdového účetnictví – sociálního a zdravotního pojištění a v oblasti daňové; dobrou znalost MS WORD, MS EXCEL, MS OUTLOOK; z osobních předpokladů požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu;
Nabízíme:
- práci v příjemném pracovním prostředí ve stabilní společnosti s řadou firemních benefitů. Nabídky spolu se životopisem zasílejte do 23.01.2017 na adresu kazdova@aurora.cz.
Volné místo personalista, mzdová účetní pro lokalitu Třeboň.