Obsluha vertikálního obráběcího centra.

Pracovní místo ( Obsluha vertikálního obráběcího centra. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: výroba elektrod z grafitu.
Požadavky: strojní vzdělání, zaučíme.
Benefity: stravenky, odm. za docházku, týden dovolené navíc, mimoř. odměny 2 x ročně.
Volné místo obsluha vertikálního obráběcího centra. pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OBSLUHA KARUSELU - 24 - 28tis Kč Nabízíme pracovní pozici obsluhy KARUSELU. Jedná se o práci ve Zlíně v režimu 7,5h/den (2x za měsíc pracovní sobota po dohodě) Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

PLC PROGRAMÁTOR Pro klienta, společnost působící v oblasti energetických zařízení se sídlem na Ostravsku, hledáme motivovaného kandidáta na pozici PLC PROGRAMÁTOR.
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - oblast M&R - zajímavé finanční ohodnocení Máš strojní nebo elektro vzdělání? Máš zkušenost v oblasti měření a regulace technologií? Perfektně se domluvíš anglicky a nevadí Ti časté služební cesty do zahraničí?Pak nám dej o sobě co nejdříve vědět!Nabízíme Ti příležitost stát se ...