Referent/ka rodinné politiky

  • Brno

Pracovní místo ( Referent/ka rodinné politiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu z. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění výběrové řízení na obsazení funkčního místa na dobu neurčitou :
Referent rodinné politiky
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice:
Zpracovává koncepce rodinné politiky MČ Brno-sever a akční plán prorodinných aktivit, zabezpečuje podklady a činnosti vedoucí k jejich naplňování. Zpracovává podklady pro informování veřejnosti v oblasti rodinné politiky, hledá nové komunikační kanály a udržuje stávající. Organizuje pracovní setkání a semináře pro spolupracující subjekty. Je kontaktní osoba pro projekt familyfriendlycommunity, pro veřejnost a další spolupracující organizace. Monitoruje vývoj a trendy v oblasti rodinné politiky a zpracovává je do aktivit realizovaných v rámci prorodinné politiky.
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 8. platová třída, tj. od 14 540,- Kč/měsíc podle délky započitatelné praxe a dosaženého vzdělání, případně další příplatky dle příslušných právních předpisů.

Termín nástupu: dle možnosti ihned
Požadavky:
vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
znalost zákona č.128/2000 Sb. o obcích v platném znění
znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
velmi dobré řídící a organizační schopnosti
samostatnost, profesní a lidská zralost
ochota celoživotního vzdělávání
spolehlivost, časová