Vedoucí pečovatelské služby

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí pečovatelské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění a z. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění výběrové řízení na obsazení funkčního místa vedoucího úředníka/úřednice na dobu neurčitou: Vedoucí pečovatelské služby
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Rotalova 13, 614 00 Brno a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice:
řídí provoz Pečovatelské služby a Odlehčovací služby
provádí odborné metodické vedení všech pracovníků v daném zařízení
zajišťuje správu objektu Pečovatelské služby a Odlehčovací služby
zabezpečuje sociální agendy včetně řešení sociálně právních problémů v daném zařízení
koncepční činnost sociální práce v daném zařízení
vykonává kontrolní činnost v Pečovatelské službě a Odlehčovací službě
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 10. platová třída, tj. od 17.100,- Kč/měsíc podle délky započitatelné praxe a dosaženého vzdělání, případně další příplatky dle příslušných právních předpisů.
Termín nástupu: 01.03.2017
Požadavky:
vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle §110 zák. č.108/20016 Sb. o sociálních službách (zaměření na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči nebo právo)
znalost zákona č.108/2006 o sociálních službách, vyhlášky 505/2006 Sb. kterou se provádí některá ustanovení zákona o sociálních službách
organizační schopnosti
schopnost jed