OBCHODNÍ MANAŽER/-KA pro firemní vzdělávání

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/-KA pro firemní vzdělávání ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou (nebo na DPP/DPČ); nástup možný ihned; místo výkonu práce dle místa bydliště, resp. zájmu uchazeče/-ky, v rámci celé ČR
- Náplň činnosti: vedení obchodních jednání se zákazníky (firmy, obchodní a výrobní společnosti), zjišťování potřeb klientů v oblasti vzdělávání zaměstnanců, prezentace nabídky vzdělávacích programů, péče o stávající klienty
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, ŘP sk. B, komunikativní osobnost, organizační a obchodní schopnosti, tah na branku, profesionální vystupování
- Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, bezplatné zaškolení i další vzdělávání v rámci interní akademie
- Pozice je vhiodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: info@vzdelavani-jam.cz
Volné místo obchodní manažer/-ka pro firemní vzdělávání pro lokalitu Hradec Králové.