Manipulační dělníci - skladníci

  • Svatý Mikuláš

Pracovní místo ( Manipulační dělníci - skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: práce ve výrobních prostorech, příprava výrobního materiálu, expedice hotového zboží.
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, fyzická zdatnost, ŘP sk. B, oprávnění na VZV výhodou. Nabízíme: příspěvky na stravování, zaměstnanecké slevy na firemní výrobky, možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou.
V případě zájmu se hlaste telefonicky (PO-PA, 6.15 - 15.00) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Sulovice 104, 284 01 Svatý Mikuláš
Volné místo manipulační dělníci - skladníci pro lokalitu Svatý Mikuláš.