Psycholog

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Mgr. Zuzana Brejchová 352 660 204
- e-mailem: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie, studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový
zdravotní a osobnostní způsobilost
znalost práce na PC
schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
Platové podmínky:
platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb.,
12. platová třída + zvláštní příplatek.
Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená.
Zaměstnanecké výhody:
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- sociální program-FKSP
- poskytujeme indispoziční volno, odměnu při životním a pracovním výročí
- možnost ubytování
- možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
- možnosti dalšího vzdělávání
- sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
Praxe v oboru výhodou.
Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz.

Pracovní doba: 06:30-15:00 hodin

Místo výkonu