Samostatný truhlář - nábytkář

Pracovní místo ( Samostatný truhlář - nábytkář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracovní doba od 7:00 do 15:30, výjimečně práce také v sobotu, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, vzdělání - vyučen, samostatný truhlář převážně Lamino (kuchyňské linky atd.), masiv - zakázkové truhlářství + stavební truhlářství, Kontakt: telefonicky - 602442070, emailem.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

Obsluha strojního vybavení truhlářské dílny na výrobu dřevěných dveří a zárubní Kontakt: Bc. Michal Bílek, tel: 603 838 086, email: bilek@javab.cz Volné místo obsluha strojního vybavení truhlářské dílny na výrobu dřevěných dveří a zárubní pro lokalitu Jihlava.
Jaroslav Berka - JAVAB Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Dělníci v truhlárně Další požadavky: vhodné i pro absolventy, pracovitost, manuální zručnost, pečlivost, fyzická zdatnost. Práce v úkole. Nabízíme práci v novém moderním prostředí, zázemí prosperující společnost. Volné místo dělníci v truhlárně pro lokalitu Jihlava.
SEPOS, spol. s r. o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Zpracování umělého kamene - truhlář, řezbář, modelář Volné místo pro zpracování umělého kamene - truhlář, řezbář, modelář lokalitu Třešť.
Dřevovýroba Podzimek s.r.o. Třešť, Inzerováno před 2 dny