Referent - kurátor pro mládež - sociální pracovník v oddělení OSPODaSP

  • Rakovník

Pracovní místo ( Referent - kurátor pro mládež - sociální pracovník v oddělení OSPODaSP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Rakovník
Pracovní náplň: výkon komplexních činností v souladu se zákonem o sociáoně-právní ochraně dětí, především činnosti na úseku kurately a výkon kolizního opatrovnictví.
Předpoklady: státní občanství ČR, popř. cizí státní občan s trvalým pobytem, minimální věk 18 let, plná způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání českého jazyka (velmi dobrá znalost)
Platové podmínky: dle vládního nařízení č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (Tř. 10)
Požadavky: vysokoškolské vzdělání, popř. vyšší odborné v souladu se zákonem č. 108/2006, o sociálních službách, výhodou - znalost obecně závazných právních předpisů, zejména zákona 359/1999 Sb., o soc.-právní ochraně dětí, zákona č. 89/2012 Sb., obč.zákoník, zákona č. 99/1963 Sb. občanský soudní řád, zákona č. 292/2013 Sb., o zvl. řízeních soudních, zákona č. 218/2003 Sb., o soudnictví ve věcech mládeže, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, a základní přehled o dávkových systémech (státní sociální podpora, hmotná nouze, příspěvek na péči a dávky pro zdravotně handicapované), znalost práce s PC (WORD, EXCEL, internet, e-mail), ochota řídit služební vozidlo a řidičský průkaz sk. B
Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo OP; datum a podpis + životopis, výpis z RT, úředně ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání a čestné prohlášení o oprávnění k řízení motorového vozidla.
Písemné přihlášky zasílejte v termínu d