Referent ekonomický a finanční

  • Jeseník

Pracovní místo ( Referent ekonomický a finanční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontak písemný!!!

Kvalifikační a další požadavky:
- střední vzdělání s maturitou
- bezúhonnost
- velmi dobrá znalost práce s PC zejména MS Word a MS Excel
- samostatnost, pečlivost a důslednost
- znalost účetnictví - praxe minimálně 1 rok na pozici účetní nebo obdobné
- zkušenost s programem IS GINIS výhodou
- ŘP sk. B.

Hlavní náplň činnosti:
- sledování, analýza rozpočtů u nástrojů APZ
- zajišťování majetkové správy
- evidence a výdej stravenek, likvidace vyúčtování pracovních cest
- evidence a likvidace faktur

Místo výkonu práce: Kontaktní pracoviště v Jeseníku

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 8. platové třídě dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., po zkušební době možno přiznat osobní příplatek v závislosti na odváděné práci
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup: únor 2017
- pracovní poměr na dobu určitou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 13.01.2017 včetně na e-mailovou adresu: libuse.jezakova@ol.mpsv.cz

Po tomto termínu nebude brán zřetel na žádné další došlé žádosti.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktováni budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru
Volné místo referent ekonomický a finanční pro lokalitu Jeseník.