Nutriční terapeut/ka

  • Skuteč

Pracovní místo ( Nutriční terapeut/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Smetanova 946, Skuteč
Předpokládané datum nástupu: dohodou. Mzdové ohodnocení 9. platová třída, § 5 odst. 3 (dle délky praxe). Mzda 17 870Kč je pro plný pracovní úvazek.
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování specifické ošetřovatelské péče při zabezpečování nutričních potřeb klientů v oblasti preventivní péče a na úseku klinické výživy bez odborného dohledu. Dále vedení klientů ke zdravému způsobu stravování , dohled a kontrola úrovně dietního stravování.
POŽADAVKY: Vzdělání v oboru nutriční terapeut či nutriční sestra, empatie, komunikativnost, samostatnost, laskavý přístup ke klientům, vstřícnost, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, ochota ke vzdělávání, trestní bezúhonnost. Znalost programu Cygnus - výhodou.
NABÍZÍME: Jednosměnný provoz, 1/2 úvazek dle dohody možný i 3/4 úvazek, 5 týdnů dovolené, výhody FKSP, sociální výhody. Při plném úvazku osobní ohodnocení až 1000,-Kč.
V případě, že vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 15. 1. 2017 na adresu biskova.ivana@scskutec.cz.
Pokud byste měli zájem o telefonní spojení či osobní jednání, tak nás prosím kontaktujete v Po-Pá od 8-15hod.
Volné místo nutriční terapeut/ka pro lokalitu Skuteč.