VOP CZ, s.p. Lakýrníci

Lakýrníci

Odeslat

Pracovní náplň
z: 5.1.2017 a: 12.10.2017 Požadavky: vyučení v oboru lakýrník, praxe v oboru výhodou
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody - závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další
Kontakt: osobně na adrese firmy, personální oddělení, ve dnech po - pá v době od 6,30 do 14,30 hodin, Ing. Věra Poláchová, tel.: 556 783 631, polachova.v@vop.cz
Volné místo lakýrníci pro lokalitu Šenov u Nového Jičína.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lakýrníci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VOP CZ, s.p.
Ulice: Dukelská 102
Město: Šenov u Nového Jičína
PSČ: 742 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Věra Poláchová
E-mail: Ing. Věra Poláchová
Telefon: +420 556 783 631

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VOP CZ, s.p.