Probační úředník / úřednice Probační a mediační služby v ČR

  • Teplice

Pracovní místo ( Probační úředník / úřednice Probační a mediační služby v ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
- vysoké pracovní nasazení
- flexibilitu
- ochotu vzdělávat se
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
- platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
- po osvědčení osobní hodnocení
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní sick days
- pružná pracovní doba
- odborné vzdělávání
- stravenky
- přátelské a podporující pracovní prostředí
- zázemí stabilní organizace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 13. 01. 2017 na e-mail: hamlerova@pms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Teplicích.
Volné místo probační úředník / úřednice probační a mediační služby v čr pro lokalitu Teplice.