Energetik

  • Tábor

Pracovní místo ( Energetik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Sledování cen energií na trhu, nákup energií
Odpovědnost za technický stav energetických zdrojů a zařízení,
Posuzování energetických částí projektových dokumentací, včetně vedení dokumentace při rekonstrukci či stavbě budov,
Snižování nákladů na energie, inženýrský rozvoj energetiky
Tvorba norem spotřeby energií.

Požadované vzdělání: SŠ nebo VŠ elektro
Dále požadujeme:
Zodpovědnost, důslednost, flexibilita, samostatnost
Technické myšlení
Znalost zákonů o energetice výhodou
Znalost práce na PC
Odolnost proti psychické zátěži

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu.
podnikové stravování, dovolená navíc
Podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, penzijní připojištění, sleva v podnikové prodejně a další benefity.
Kontakt: zaslání životopisu a motivačního dopisu na email.
Volné místo energetik pro lokalitu Tábor.