Uklízečka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Uklízečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:budova krajského ředitelství HZS Ústeckého kraje Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem.
Práce na DPČ.
Požadujeme: záklaní vzdělání, trestní bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, předchozí zkušenost na obdobné pozici vítána.
Nabízíme: platové podmínky 100,- Kč/hod., jednosměnný provoz 15hod/týdně.
Kontakt: Petra Janečková, tel.: 950 430 154 email: petra.janeckova@ulk.izscr.cz
mjr. Ing. Tereza Burianová, tel.: 950 430 158, email: tereza.burianova@ulk.izscr.cz
písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání doručte na adresu: Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje, Horova 1340/410 Ústí nad Labem nebo emailem na adresu petra.janeckova@ulk.izscr.cz, v kopii na tereza.burianova@ulk.izscr.cz
Upřesňující dotazy na náplň pracovního místa a finanční ohodnocení zodpoví mjr. Ing. Jana Dudková, tel.: 950 430 260.
Volné místo uklízečka pro lokalitu Ústí nad Labem.