Vězeňská služba České republiky PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Odeslat

Pracovní náplň
Vysokoškolské vzdělání pedagogického zaměření podmínkou (minimálně bakalářský studijní program).
Náplň práce: organizace volného času na oddělení vězněných osob, administrativní činnosti spojené s denním režimem provozu, organizace zájmových činností.
ranní a odpolední směny, práce v So a Ne, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzda od 19 000,- Kč (dle dosažené praxe).
Volné místo pedagog volného času pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Goethova 1
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Brož, Jandová
E-mail: Mgr. Brož, Jandová
Telefon: +420 602 622 165,386 706 230,386 706 232

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky