TechCom s.r.o.

Obchodní zástupce

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:- prodej unikátních internetových a televizních služeb do domácností a firem
- udržování a posilování vztahu se stávajícími zákazníky
- pravidelné reportování pracovních činností, obchodních schůzek a dalších ukazatelů
- administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy

Požadujeme:min. SŠ vzdělání (obchodního směru- velkou výhodou),uživatelskou znalost práce na PC (EXCEL, WORD), obchodního ducha,komunikační schopnosti a prezentační dovednosti, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:dlouhodobou spolupráci na HPP,
variabilní složka odměny vázaná na dosažené výsledky, kariérní postup,flexibilní pracovní dobu,zázemí v dynamické a rychle se rozvíjející společnosti pracující s nejnovějšími technologiemi na trhu
Máte-li zájem o nabízenou práci, zašlete nám na adresu techcom@techcom.cz

- strukturovaný životopis obsahující přehled vzdělání a praxe spolu s vaší fotografií
- motivační dopis s uvedením požadované pozice a vaší motivace pro práci u naší společnosti
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Dětmarovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: TechCom s.r.o.
Ulice: 85
Město: Dětmarovice
PSČ: 735 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Kadlecová
E-mail: Ivana Kadlecová
Telefon: +420 596 550 204

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TechCom s.r.o.