KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o.

Tiskař ofsetového stroje

Odeslat

Pracovní náplň
TISKAŘ OFSETOVÉHO STROJE - obsluha,, přestavby a seřizování ofsetového tiskařského stroje.
Požadavky: vyučení v polygrafickém nebo příbuzném oboru, schopnost práce na tiskových strojích.
Nabízíme:závodní stravování a příspěvkem, poukázky na zdravotní péči, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek, příspěvek na ubytování v místní ubytovně.
Volné místo tiskař ofsetového stroje pro lokalitu Svoboda nad Úpou.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 03. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tiskař ofsetového stroje

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o.
Ulice: Úpská 481
Město: Svoboda nad Úpou
PSČ: 542 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Iva Dresslerová
E-mail: Ing. Iva Dresslerová
Telefon: +420 499 300 424

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o.