Česká pojišťovna a.s. OBCHODNÍ PORADCE

OBCHODNÍ PORADCE

Odeslat

Pracovní náplň
Co bude Vaší pracovní náplní:
opovedete obchodní jednání s klienty
okomunikujete s lidmi osobně či telefonicky
oposkytujete profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.)
oneustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte
Co na Vás u nás čeká:
ofixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn
okomplexní zaškolení formou odborných tréninků
oúzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení
opříjemné prostředí a skvělý kolektiv
Co očekáme my od Vás:
ochuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům
ozodpovědnost , aktivitu, samostatnost
omin. středoškolské vzdělání
Máte zájem se dozvědět více informací? Dejte nám o sobě vědět - pošlete nám svůj životopis, rádi Vás poznáme.

kontakt: e-mailem
Volné místo obchodní poradce pro lokalitu Semily.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ PORADCE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Husova 74
Město: Semily
PSČ: 513 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Velcová
E-mail: Mgr. Velcová
Telefon: +420 603 870 864

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.