OBCHODNÍ PORADCE

Pracovní místo ( OBCHODNÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Co bude Vaší pracovní náplní:
opovedete obchodní jednání s klienty
okomunikujete s lidmi osobně či telefonicky
oposkytujete profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.)
oneustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte
Co na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

PROJEKTOVÝ MANAŽER | nadzávodová pozice Poradíte si s vedením výrobních projektů v automotive? Cítíte, že potřebujete další profesní postup? Nabízíme Vám perspektivní pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER | nadzávodová pozice Jaké budete mít zodpovědnosti?
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

Předák směny Náplň práce: vedení svěřeného teamu lidí, vedení směny ve výrobě,přímá odpovědnost za plynulý chod výroby na směně, odpovědnost za dodržování pořádku a enviromentu ve výrobě, logistika ve výrobě Požadujeme: USO vzdělání technického ...
Alupress s.r.o. Stráž pod Ralskem, Inzerováno před 2 dny

Poradce pro výživu Poradce pro výživu Požadavky znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence: poradce ve výživě, Nutriční specialista apod., popřípadě zdravotní škola) výborné komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi uživatelskou znalost práce na PC ...
Romana Davidová Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 2 dny