VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou; nástup možný od 1. 2. 2017; plný úvazek, popřípadě i na zkrácený úvazek
- Náplň práce: • komplexní zpracovávání mzdové agendy pro vícero firem; • vedení mzdové a personální evidence; • kontrola a výpočty způsobu odměňování; • kontakt s institucemi - finanční úřady, zdravotní pojišťovny
- Požadujeme: • SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického zaměření výhodou); • znalost mzdového účetnictví a orientace v daňové oblasti; • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost; • znalost práce na PC na uživatelské úrovni; • znalost účetního a mzdového systému Pohoda a Pamica od firmy Stormware výhodou
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení
- Případné nabídky prosíme zasílat pouze písemně na emailovou adresu: finapos@finapos.cz.
Volné místo všeobecná účetní a mzdová účetní pro lokalitu Hradec Králové.