Grafik, marketingový specialista

  • Turnov

Pracovní místo ( Grafik, marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Zajištění výběru a dodávky zadaných propagačních materiálů u dodavatelů.
Spolupráce na tvorbě a úpravě produktových štítků.
Zajištění a tvorba grafických návrhů na prezentační materiály společnosti.
Zajištění fotografií k novým svítidlům.
Spolupráce při přípravě marketingových aktivit společnosti (výstavy, firemní dny, školení zákazníků atd.)
Příprava grafických materiálů pro zákazníky.

Požadujeme
- středoškolské vzdělání s maturitou
- zkušenosti v oblasti grafiky, marketingu
- velmi dobrou znalost práce s PC a grafickými programy
- tvůrčí osobnost
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme
- motivující finanční ohodnocení založené na výsledcích
- zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti
- moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
- příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
- firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance
- bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování
- možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení
Volné místo grafik, marketingový specialista pro lokalitu Turnov.