Česká pojišťovna a.s. Klientský a pobočkový poradce

Klientský a pobočkový poradce

Odeslat

Pracovní náplň
Charakteristika pracovní činnosti
Poradenství a zprostředkování v oblasti pojištění a financí
Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
Vyhledávání nových obchodních příležitosti
Vytváření vlastního portfolia klientů
Odborný a osobní růst
Očekáváme
Minimálně SŠ vzdělání
Schopnost věcné komunikace a argumentace
Příjemné vystupování a chuť na sobě pracovat
ŘP a práce s obchodním zaměřením výhodou
Nabízíme
Silné zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
Roční fix ve výši 129 tis. Kč + provize
Obchodní a produktové školení ZDARMA
Nejširší škálu motivačních benefitů ( příspěvek na notebook 3000 Kč )
Rychlý kariérní růst
Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny a stála podpora manažera obchodního týmu
Daniel Zemánek
manažer skupiny
Česká pojišťovna a.s.
Husova 8, Brno, 60200
Tel: 739652047
Email: daniel.zemanek@ceskapojistovna.cz
Volné místo klientský a pobočkový poradce pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klientský a pobočkový poradce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Husova 255
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniel Zemánek
E-mail: Daniel Zemánek
Telefon: +420 739 652 047

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.