Kiwi.com s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Odeslat

Pracovní náplň
Požadované dovednosti: Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Velkou výhodou je znalost dalšího jazyka na úrovni rodilého mluvčího.
Poznámka k volnému místu:
zájemci nechť se hlásí na: gabriela.manova@kiwi.com

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo pracovníci v zákaznických kontaktních centrech pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Kiwi.com s.r.o.
Ulice: Palachovo náměstí 726
Město: Brno
PSČ: 625 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gabriela Manová
E-mail: gabriela.manova@skypicker.com
Telefon: +420 725 564 099

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kiwi.com s.r.o.