Správa pojsitných smluv

Pracovní místo ( Správa pojsitných smluv ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Agenda pojistných certifikátů
Agenda hlášenek
Administrativa/zakládání
Agenda vyúčtování – booking
E-start
?Aktualizace údajů všech nově zadaných nebo obnovených smluv v E-startu
?V případě nutnosti zadávání předchozích poptávek do systému (E-start, B-czech) a následné předání UW
Agenda pojištění ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Obsluha pil a jiných zařízení Pozice: obsluha pila jiných zařízení Možno převod pracovníků dle zákoníku práce z jedné firmy do druhé . Nástup od 1.3.2017 do 30.4.2018. Mzda: 12 500,- až 15 000,- Kč Kontakt:Nykorych Vasyl, tel.: 774 771 717 od 8:00 - 17:00 hod., e-mail: ...
NIKO EFFECT s.r.o. Rožmitál pod Třemšínem, Inzerováno dnes

Ruční baliči Místo pracoviště: - U Parku 207, Dobřejovice, Praha-východ Prvotní kontakt: - Osobně: Ke Krči 556/46, Praha 4 Po - So Od 9.00 do 11.00 hod. Upřesňující údaje: - Práce v chladném prostředí - Dle § 89 Volné místo ruční baliči pro lokalitu ...
M.P.M.- A družstvo Dobřejovice, Inzerováno dnes

TECHNICKO OBCHODNÍ MANAŽER - oblast elektro systémů Máte obchodního ducha? Umíte vyjednávat s projektanty nebo architekty? Máte zkušenost s technickým produktem? Baví Vás elektro? Domluvíte nový byznys? Najdete nového zákazníka? Baví Vás cestování? Pak hledáme právě Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes