OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ VÝKOVKŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ VÝKOVKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

třísměnný provoz
nástup možný ihned

Náplň práce:
obsluha plynových a elektrických pecí
fyzicky náročnější práce

Požadujeme:
SOU strojírenského zaměření
praxe i v příbuzném oboru vítána
nevyučené zájemce o tuto pozici zaškolíme

Nabízíme:
podnikové stravování
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí
příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách
možnost dalšího odborného vzdělávání
práci v přátelském kolektivu

Životopisy zasílejte na e-mail: zslezakova@kovarna.cz
Volné místo obsluha zařízení na tepelné zpracování výkovků pro lokalitu Hradec Králové.