Vývojáři softwaru

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vývojář softwaru (Software Engineer)

Uchazeč je zodpovědný za implementace funkcí v podnikových aplikacích a služeb v rámci Dynamics CRM portfolia produktů; zajištění a splnění standardů kvality.

Náplň práce zahrnuje následující:

Vyvíjet, implementovat, udržovat a zlepšovat softwarové komponenty a služby
Používat nové technologie
Účastnit se odborných diskuzí a přinášet nové nápady
Podporovat zkušených členů týmu i nováčky na mezinárodní a korporátní úrovni
Přispívat k pozitivnímu řešení

Požadavky: vzdělání nebo zkušenosti v oboru vývoje softwaru nebo příbuzném oboru IT, angličtina na profesní úrovni, perfektní znalost C#, .NET, C++, Java nebo jiného vývojářského jazyka, znalost budování cloudových služeb, platforem a nástrojů pro zpracování velkého objemu dat je považováno za velké plus, výborná schopnost pracovat v týmu, kreativní osobnost, která je schopná se zamyslet nad úkolem a přijít se zajímavým řešením.