PL BEKO s.r.o.

Strojník - obsluha bagru (kolový nebo pásový)

Odeslat

Pracovní náplň
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, ŘP B. Bez ubytování. Životopisy posílejte na uvedenou emailovou adresu.
Kontakt: telefonicky, emailem.
Volné místo strojník - obsluha bagru (kolový nebo pásový) pro lokalitu Tábor.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojník - obsluha bagru (kolový nebo pásový)

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PL BEKO s.r.o.
Ulice: Chýnovská 2293
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luděk Kočí
E-mail: Luděk Kočí
Telefon: +420 602 144 282

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PL BEKO s.r.o.