Provozní elektrikář

  • Tábor

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce: Elektro údržba strojů a zařízení.
Požadované vzdělání: vyučení v oboru - elektromechanik nebo provozní elektrikář.
Dále požadujeme: praxe v oboru slaboproud, platná vyhláška ČÚBP č.50/78 Sb., znalost řídících systémů pohonů výhodou. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, dále možnost podílet se na vývoji nových technologií, profesní růst, prostor pro samostatnost a kreativitu.
náborový příspěvek 5.000 Kč, penzijní připojištění, pololetní odměny, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně, vzdělávací kurzy a školení
Kontakt: zaslání životopisu na email: klejnova@brisk.cz.
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Tábor.