Interní auditor

  • Mirošov

Pracovní místo ( Interní auditor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U léčebny 500, 33843 Mirošov 1
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, praxe v interním auditu, znalost zákona č. 320/2001 o finanční kontrole, zkušenost s účetnictvím příspěvkových organizací vítána, orientace v daňových předpisech, práce na PC. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.
Nabízíme: platové ohodnocení dohodou od 300,- Kč/hod. - dle praxe a zkušeností.
Kontakt telefonicky, e-mailem: prim. MUDr. Mudra Roman, tel.: 371 512 118, e-mail: mudra@janov.cz
JOBMATCH
Volné místo interní auditor pro lokalitu Mirošov.