SV metal spol. s r.o.

BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE

Odeslat

Pracovní náplň
BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Libřice u Hradce Králové
- Třísměnný provoz, nástup dohodou
- Náplň práce: zámečnické práce, odjehlování, znalost strojírenských výkresů výhodou, ne podmínkou (zaučíme). Motivační systém (osobní ohodnocení, odměna za výkon, bonus za produktivitu, odměna za kvalitu, odměna za přivedení nového zaměstnance, odměna za přínos, úsporu nebo zlepšovací návrh).
Podrobnější informace se dozvíte při osobním pohovoru.
- Životopisy zasílejte na e-mail: josbs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz
Volné místo brusič/-ka - zámečník/-ice pro lokalitu Libřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BRUSIČ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SV metal spol. s r.o.
Ulice: 1
Město: Libřice
PSČ: 503 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Antalová
E-mail: Veronika Antalová
Telefon: +420 778 477 089

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SV metal spol. s r.o.