APPLICATION ENGINEER pro platformu DMT

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( APPLICATION ENGINEER pro platformu DMT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše firma roste. Přijďte se k nám podívat a třeba si vybereme právě Vás.
POŽADUJEME: SŠ/ VŠ elektro nebo informatika. Znalost základů objektových programovacích jazyků (např. Delphi, C#). Znalosti metod pro měření proudu, napětí, resistivity a dalších el. veličin. Zkušenosti s platformou LabView, VEE apod. výhodou. AJ na úrovni porozumění technickému textu. Řidičský průkaz sk. B. Spolehlivost a samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: Implementace testovacích aplikací na základě specifikace od zákazníka. Testování a ladění, provádění R&R testů. Spolupráce se zákazníkem při prevalidaci. Instalace projektů u zákazníka (ČR, SR, Německo). Vzdálené ladění (remote debugging). Tvorba dokumentace k aplikaci
NABÍZÍME: Ohodnocení 25.000 – 35.000,- Kč podle úrovně znalostí a schopností. Služební notebook, služební telefon. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na penzijní/ životní připojištění. Stravenky/ příspěvek na stravování. Pružnou pracovní dobu. Možnost proplacení přesčasů. Možnost pracovat při studiu. Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Pozice je vhodná i pro absolventy
PRVNÍ KONTAKT: strukturovaný životopis zasílejte na mkrumpholzova@unites.cz tel.: 571 757 230 http://www.unites-systems.com
Volné místo application engineer pro platformu dmt pro lokalitu Valašské Meziříčí.