Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ SK. C+E S PROFESNÍM PRŮKAZEM

Pracovní místo ( ŘIDIČ SK. C+E S PROFESNÍM PRŮKAZEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha vozidla a servis mobilních toaletních kabin.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost a časovou flexibilitu.
Nabízíme: mobilní telefon, přispíváme na cestu do zaměstnání a další benefity;
Volné místo řidič sk. c+e s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

REFERENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ REFERENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody po osobním pohovoru - Náplň práce: komunikace se stálými i novými zákazníky, udržování databáze zákazníků, příjem zboží a fakturace, komunikace s tuzemskými dodavateli ...
JOPECO spol. s r.o. Praskačka, Inzerováno včera

MECHANIK OPRAVÁŘ Řidičské oprávnění skupiny B, práce na PC, zkušenosti s opravami osobních automobilů kontakt: telefonicky od 8.00 do 16.00 hod., Volné místo mechanik opravář pro lokalitu Turnov.
MAPE KOVO s.r.o. Turnov, Inzerováno včera

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČR znalost práce s PC, řidič. průkaz sk. B, preciznost, zodpovědnost, zručnost, praxe 1 rok plat 20 000 Kč + provize z prodeje prac. poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení životoipsy zasílejte na shlavova@triga.cz, osobní návštěva možná denně ...
TRIGA - MF spol. s.r.o. Lomnice nad Popelkou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit