Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ SK. C+E S PROFESNÍM PRŮKAZEM

Pracovní místo ( ŘIDIČ SK. C+E S PROFESNÍM PRŮKAZEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha vozidla a servis mobilních toaletních kabin.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost a časovou flexibilitu.
Nabízíme: mobilní telefon, přispíváme na cestu do zaměstnání a další benefity;
Volné místo řidič sk. c+e s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

MANAŽER DOPRAVY Na pozici MANAŽERA DOPRAVY budete pracovat pro významného českého dopravce a čeká Vás:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

ŘIDIČ rozvoz piva řidič. průkaz sk. C + E, profesní průkaz, kartu řidiče deputátní pivo, příspěvek na dopravu kontakt: telefonicky, e-mailem: autosvijany@email.cz Volné místo řidič pro lokalitu Turnov.
Jana Dvořáková Turnov, Inzerováno včera

Řidič MKD ŘIDIČ MKD - ŘP skupiny C,E, znalost AJ nebo NJ vítána, nástup možný ihned Volné místo řidič mkd pro lokalitu Trutnov.
KASPER TS s.r.o. Trutnov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit