WC Servis s.r.o.

ŘIDIČ SK. C+E S PROFESNÍM PRŮKAZEM

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha vozidla a servis mobilních toaletních kabin.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost a časovou flexibilitu.
Nabízíme: mobilní telefon, přispíváme na cestu do zaměstnání a další benefity;
Volné místo řidič sk. c+e s profesním průkazem pro lokalitu Nymburk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ SK. C+E S PROFESNÍM PRŮKAZEM

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: WC Servis s.r.o.
Ulice: Boleslavská třída 1692
Město: Nymburk
PSČ: 288 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Lovětínská
E-mail: Dana Lovětínská
Telefon: +420 773 237 237

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WC Servis s.r.o.