ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO ZPRACOVÁNÍ DAT A TRANSAKCÍ, DIGITALIZACI DOKU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO ZPRACOVÁNÍ DAT A TRANSAKCÍ, DIGITALIZACI DOKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO ZPRACOVÁNÍ DAT A TRANSAKCÍ, DIGITALIZACI DOKUMENTŮ
- Hledáme kolegu/kolegyni, kteří jsou schopni pracovat v týmu s vysokým pracovním nasazením, které nepřekvapí občasné rutinní zpracování, ale zároveň budou schopni samostatně vyřídit nestandardní a specifické požadavky. Pracujeme s čísly, daty a penězi (e-formou), a proto je důležitá správnost a přesnost zadávaných dat
- PP na dobu určitou 6 měsíců s předpokládaným prodloužením, nástup dohodou, pružná pracovní doba
- Popis pracovního místa: digitalizace klientské dokumentace; zajištění kontrolních aktivit v souvislosti se zpracováním; telefonická či mailová podpora pobočkové síti; řešení reklamací za danou oblast; zpracovávání dat v bankovních systémech
- Požadujeme: min. vyučení
- Nabízíme: kvartální bonusy, stravenky, cafeterie, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify …
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, OZP
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: mbila@csob.cz
Volné místo administrativní pracovník/-ice pro zpracování dat a transakcí, digitalizaci dokumentů pro lokalitu Hradec Králové.