SPECIALISTA ERP (konzultant - vývojář)

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA ERP (konzultant - vývojář) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:konzultace a podpora ERP Helios Orange, zlepšování firemních procesů závislých na ERP, programování pluginů v jazyce Delphi, úpravy a tvorba SQL scriptů, tvorba reportů, správa MS SQL serveru, komunikace s uživateli
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici podpory ERP min. 2 roky, vhodné i pro absolventy se zkušenostmi programování v Delphi, znalost programování v Delphi znalost tvorby SQL scriptů, základy administrace MS SQL, znalost AJ na úrovni A2 (mírně pokročilý), analytické myšlení, komunikační a organizační schopnosti, schopnost nejen samostatné, ale i týmové práce, flexibilita, aktivní sebevzdělávání
Nabízíme:
- HPP, zkušební lhůta 3 měsíce
- pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
- pružná pracovní doba
- různorodá práce v příjemném kolektivu
- atraktivní mzdové ohodnocení, systém benefitů
- možnost osobního rozvoje
- firemní jazykové kurzy
Volné místo specialista erp (konzultant - vývojář) pro lokalitu Liberec.