REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE, odbor sociálních věcí a zdravotnictví
- PP na dobu určitou (24 měsíců); termín nástupu dle domluvy

- Charakteristika pozice: samostatný výkon náročných specializovaných agend péče o osoby, rodiny a skupiny v nepříznivé sociální situaci; zajišťování sociálně - právního poradenství; poskytování soustavné sociální pomoci v přímém styku s osobami nebo rodinami, které
se dostaly do nepříznivé sociální situace; platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění; pracovní poměr na dobu určitou (24 měsíců)

- Požadavky na uchazeče: VŠ nebo VOŠ vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; odborná praxe v sociální oblasti výhodou; komplexní přehled v sociální oblasti, znalost sociálních a souvisejících služeb; uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook); komunikační schopnosti; samostatnost, odpovědnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení; řidičské oprávnění skupiny B

- Informace: Mgr. Jiří Kotala, vedoucí oddělení koncepcí a sociální péče, tel. č.: 495 707 322

- Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové

- Přihlášky lze podávat do 20. 1. 2017

- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo referent/-ka - sociální pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.