OPERÁTOR /-KA V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ

  • Opava

Pracovní místo ( OPERÁTOR /-KA V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOU výhodou, praxe v potravinářské výrobě výhodou, spolehlivost, pracovitost, rychlost a pečlivost při práci, práce vhodnější pro ženy, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: manuální práce v pásové potravinářské výrobě, obsluha výrobních strojů, třídění a příprava suroviny, navěšování výrobků na tyče.
Mzda 70 - 85 Kč/hod. dle pracovního zařazení (náročnosti pozice) a předchozích zkušeností, měsíční odměny dle osobního ohodnocení a pracovního nasazení, dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin, vstupní lékařská prohlídka zdarma, 1-směnný provoz (prac. doba 6:00 - 14:00 hod.), pracoviště Opava, nástup ihned.
KO: Homolová Adriana, tel.: 702 197 409 (volejte pouze úterý a čtvrtek), e-mail: adriana.homolova@bivoj.cz. Po předchozí tel. domluvě možno přijít v úterý a čtvrtky i na pracoviště: Jateční 23a, Opava.
Volné místo operátor /-ka v potravinářské výrobě pro lokalitu Opava.