asfaltér/valcíř - stavby v působnosti závodu Karlovy Vary

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( asfaltér/valcíř - stavby v působnosti závodu Karlovy Vary ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: V případě zájmu nejprve volejte na tel. 776 731 505. Poté zašlete strukturovaný životopis na e-mail. tzak@boegl-krysl.cz
Po domluvě bude sjednána osobní schůzka.
ASFALTÉR / VALCÍŘ
pro stavby v působnosti závodu Karlovy Vary

Požadavky:
- minimálně výuční list
- řidičský průkaz minimálně sk. B
- strojnický průkaz podmínkou
- praxe v oboru podmínkou
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- odolnost vůči stresu, zdravý selský rozum
- trestní bezúhonnost
- časová flexibilita
Pracovní doba: 7.00 - 16.00 hod, po-pá.

Nabízíme:
- nástup možný od 1.3. 2017
- pracovní poměr na dobu určitou do 20.12.2017
- mzdu v rozpětí od 25.000 Kč do 45 000 Kč měsíčně dle dosažené praxe a vzdělání
Volné místo asfaltér/valcíř - stavby v působnosti závodu karlovy vary pro lokalitu Karlovy Vary.