Montážní dělník elektrického zařízení, přístrojů

  • Sebranice

Pracovní místo ( Montážní dělník elektrického zařízení, přístrojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sebranice č.p. 240, 679 31 Sebranice.
Popis činnosti: Práce na výrobní lince při výrobě elektroniky.
Kvalifikační předpoklady: zkušenost s montáží v elektrotechnice výhodou, časová flexibilita, ochota pracovat ve směnném (1 - 3 směny) provozu, dobrý zdravotní stav, schopnost a ochota se učit.
Nabízíme: práci v dynamickém kolektivu a příjemném pracovním prostředí, možnost seberealizace v klíčových pozicích, příležitosti pro absolventy - zaškolení pro ty, kteří nemají vzdělání v oboru včetně možnosti trvalého růstu, zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru, možnost celodenního stravování za dotovanou cenu, řešení dopravy pro uchazeče s problematickým dojížděním.
Volné místo montážní dělník elektrického zařízení, přístrojů pro lokalitu Sebranice.