Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.

Řezník bourač

Odeslat

Pracovní náplň
manuální zručnost, flexibilita,
osobní pohovory denně mezi 14 -15 hodinou
naturální výhody, sleva na nákup
podnikové stravování,
zvláštní prémie
Jedná e o úkolovou mzdu!
Volné místo řezník bourač pro lokalitu Sušice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník bourač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.
Ulice: Pražská 117
Město: Sušice
PSČ: 342 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Samec
E-mail: Pavel Samec
Telefon: +420 376 524 521

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.