Mgr. Pavel Szkandera

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

Odeslat

Pracovní náplň
A16 6/1/2017
Požadujeme - ukončené VŠ vzdělání v oboru právo, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu, samostatnost, ŘP sk. B
Kontakt - telefonicky, e-mailem
Volné místo advokátní koncipient-ka pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Mgr. Pavel Szkandera
Ulice: Svatoplukova 1209
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Advokátní kancelář
E-mail: Advokátní kancelář
Telefon: +420 603 158 245,558 438 315

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Pavel Szkandera