Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Brusič/ka kovů CNC na kulato

Pracovní místo ( Brusič/ka kovů CNC na kulato ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Zlín
- Náplň práce: broušení strojírenských dílů na kulato (broušení vnějších průměrů, čel atd.), čtení výkresové dokumentace, kontrolní měření, obráběný materiál - zakalená rychlořezná ocel
- Požadujeme: vyučení v oboru kovoobrábění, praxe 1 rok výhodou, zručnost, spolehlivost
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Brusiči Náplň práce: broušení dílů na vertikálních bruskách Požadavky: manuální zručnost, měření mikrometrem, hloubkoměrem, šuplerou Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, ochota pracovat Výhody: 13.plat, dovolená navíc, bonusové poukázky, stravenky ...
PRECIZ, s. r. o. Napajedla, Inzerováno včera

BRUSIČ Aktualizace 13. 12. 2017 Požadujeme - znalost broušení jemnou uhlovou bruskou výhodou, praxe výhodou, samostatnost, preciznost, fyzická zdatnost. Pracovní doba 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: ...
Bonjob s.r.o. Třinec, Inzerováno před 2 dny

Technolog-programátor - příprava technologických postupů - příprava a odlaďování programu - volba nářadí a nástrojů včetně sledování nákladů a vyhodnocování spotřeby - spolupráce s nadřízeným výroby při přijímání nových zakázek a projektů
KVS EKODIVIZE a.s. Dvorce, Opavská 272, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit