KM konsult s.r.o.

Brusič/ka kovů CNC na kulato

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Zlín
- Náplň práce: broušení strojírenských dílů na kulato (broušení vnějších průměrů, čel atd.), čtení výkresové dokumentace, kontrolní měření, obráběný materiál - zakalená rychlořezná ocel
- Požadujeme: vyučení v oboru kovoobrábění, praxe 1 rok výhodou, zručnost, spolehlivost
- Nabízíme: práci na HPP, výkonnostní a docházkové prémie, nástup možný ihned, závodní stravování
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka 8:00-16:00hod. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi
Volné místo brusič/ka kovů cnc na kulato pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič/ka kovů CNC na kulato

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KM konsult s.r.o.
Ulice: třída Tomáše Bati 5334
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Večerka
E-mail: Ing. Zdeněk Večerka
Telefon: +420 777 776 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KM konsult s.r.o.