SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK/ČKA

  • Jičín

Pracovní místo ( SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK/ČKA- pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: a.vojtisek@vsvconnect.cz

Česká společnost zabývající se slaboproudými montážemi a elektroinstalacemi působící na trhu již přes 15 let, přijme do svých řad dalšího pracovníka na pozici montážní a servisní technik.
Pokud jste manuálně zručný a chcete pracovat v přátelské rodinné společnosti tak hledáme právě Vás.

Požadujeme:
-SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
-orientace v oblasti slaboproudu, vhodné pro absolventy i zkušené techniky
-Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
-Platnou vyhlášku 50
-Samostatnost a zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, manuální zručnost

Náplň práce:
-Servisní a instalační činnost, zejména v oboru telekomunikací (EPS, EZS, atd.)
-Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří se chtějí podílet na různorodé a zajímavé práci

Nabízíme:
-Smlouvu na dobu neurčitou
-Zázemí stabilní české společnosti
-Odpovídající mzdové ohodnocení - 19 500 - 26 000,- Kč (v závislosti na zkušenostech v oboru a délky praxe)
-Firemní vzdělávání
-Stravenky
Volné místo servisní a montážní technik/čka pro lokalitu Jičín.