Fyzioterapeut

  • Třeboň

Pracovní místo ( Fyzioterapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
provádí výkony fyzioterapie (individuálně, ve skupině, v bazénu, na přístrojích).
Požadujeme:
kvalifikaci v oboru fyzioterapeut; znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost; časovou flexibilitu.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; stabilizační a mimořádné odměny; 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna; zajímavou práci, možnost seberealizace; odborné vzdělávání; pestrý sociální program - např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, vouchery v hodnotě Kč 1 500,- na nákup potřeb v rámci preventivní zdravotní péče, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.
Volné místo fyzioterapeut pro lokalitu Třeboň.