TELEFONNÍ SPECIALISTA/-TKA pro projekt České Spořitelny

  • Most

Pracovní místo ( TELEFONNÍ SPECIALISTA/-TKA pro projekt České Spořitelny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TELEFONNÍ OPERÁTORY/KY pro projekt České Spořitelny
Hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu šikovné a komunikativní lidi pro exklusivní projekt České Spořitelny.
Nabízíme atraktivní práci v kanceláři.
Co bude Vaší náplní práce?
- Telefonická komunikace s klienty České Spořitelny
- Práce na PC a elektronická administrativa s tím spojená
Co požadujeme?
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti (příjemný hlasový projev bez vad řeči)
- Mít proklientský přístup
- Alespoň základní znalost práce na PC
Co Vám za to dáme?
- Dlouhodobou spolupráci v rostoucí společnosti
- Být součástí bezva týmu na zajímavých projektech týkající se bankovnictví a pojišťovnictví
- Fixní mzda + bonusy bez horního omezení
- Výplatu vždy včas na účtu
- Vstupní profesionální zaškolení a průběžná školení zdarma
- Příjemné pracovní prostředí s výborným kolektivem
- Nejlepší mají možnost kariérního růstu
- Zvýhodněné volání, akce a soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny a mnoho dalšího
Zaujala Vás pozice? Neváhejte a pošlete nám životopis.
Rádi Vás pozveme na osobní setkání.
HLÁSIT SE: Stria Milan, e-mail: milan.stria@databuilding.cz
Volné místo telefonní specialista/-tka pro projekt české spořitelny pro lokalitu Most.