Administrativního pracovníka pro gastronomický provoz - pouze pro OZP

  • Lednice

Pracovní místo ( Administrativního pracovníka pro gastronomický provoz - pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice
- Administrativa, práce s PC, zadávání dat do účetního systému, vytváření dokladů.
- Práce se skladovým programem.
- Příjem objednávek a komunikace se zákazníky.
- Objednávky zboží
- Práce na zkrácený úvazek (20 - 30h týdně).

Požadujeme
- Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost.
- Zkušenost s prací v potravinářském provozu
- Statut OZP (invalidní důchod) podmínkou.
- Schopnost práce s PC a předchozí administrativní zkušenost nutná

Nabízíme
- Odpovídající mzdové ohodnocení.
- Zaměstnanecké benefity.
- Příspěvky na penzijní pojištění.
- Práci ve stabilní a rozvíjející se firmě.
- Zajištění stravování.

Prosíme zájemce, odpovídající uvedeným požadavkům, o zaslání průvodního dopisu a životopisu emailem na adresu lukas.pergler@sansimon.cz .
Volné místo administrativního pracovníka pro gastronomický provoz - pouze pro ozp pro lokalitu Lednice.