Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob hlášení uchazečů:
e-mailem zasílat životopisy - uctarna.chodovatsael.cz

Kontaktní osoba: Zaprihačová J.

Upřesňující informace:
- do autorizovaného servisu Škoda přijmeme automechanika

Požadujeme:
- vyučení v oboru, řid.průkaz sk.B, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK, PŘÍJMACÍ TECHNIK/ČKA Kontaktní osoba: p. Heberlein tel.602305024, e-mail heberlein@cbox.cz Požadavky: ŘP min. osobní automobil, angličtina nebo němčina, alspoň základy PC. Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem. Volné místo automechanik, příjmací technik/čka ...
Ing. Pavel Heberlein - AUTO-MOTO SERVIS Hrádek, Inzerováno před 3 dny

AUTOMECHANIK POŽADUJEME: samostatnost, manuální zručnost, flexibilitu, spolehlivost NÁPLŇ PRÁCE: drobné opravy osobních a dodávkových vozidel NABÍZÍME: závodní stravování Mzda 20 000 Kč + prémiová složka V případě nezastižení kontaktní osoby je možné se obrátit ...
MASO WEST s.r.o. Klatovy, Inzerováno před 4 dny

automechanik kontaktní adresa Tovární č.p. 503 349 01 Stříbro Volné místo automechanik pro lokalitu Stříbro.
BIG-BDM s.r.o. Stříbro, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit