VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Písek

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- vzdělání všeobecné zdravotní sestry
- kladný vztah k seniorům, empatii, iniciativnost, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, chuť dále se vzdělávat

- výběrové řízení je vyhlášeno dnem 15.12.2016
- nástup možný ihned
- pracovní doba: nepřetržitý provoz (12-ti hod. denní/noční směny) - plný nebo zkrácený úvazek dohodou

Nabízíme:
- ubytování
- zázemí stabilní společnosti
- nové, moderní a příjemné pracovní prostředí
- dobré platové podmínky - 25.000 Kč
- směnný provoz
- odborný růst a možnost dalšího vzdělávání
- stáže v jiných zařízeních skupiny Alzheimercentra i v zahraničí
- další zaměstnanecké výhody
- stravování přímo v zařízení
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Písek.