Elektrikář/ka, elektroúdržba

  • Sádek

Pracovní místo ( Elektrikář/ka, elektroúdržba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice.elektrikář/ka, elektroúdržba
Požadujeme: SŠ, min. výuční list technického zaměření, Vyhlášku 50 § 6-7, spolehlivost, flexibilitu, praxi
Nástup možný ihned. Nabízíme mzdu pro uchazeče splňující požadavky od 28 000,- Kč + benefity, odměny
Zaměstnanecké výhody: odměny, příspěvek na obědy, životní pojištění
Kontakt: Frýdlová Marcela, e-mail: frydlova@agor.cz, tel.: 318 600 140 od 8:00 - 15:00 hod.
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1, Příbram 1
Volné místo elektrikář/ka, elektroúdržba pro lokalitu Sádek.